Pobeda za opstanak u ligi. FAP-Jedinstvo Ub 2-1 (FOTO i VIDEO)

Fudbaleri FAP-a obezbedili su opstanak u Srbskoj ligi grupa Zapad pobedom nad ekipom Jedinstva sa Uba.

Utakmicu su započeli veoma nervozno igrači obe ekipe. FAP se od početka nametnuo i krenuo u ofanzivu. Prvu izglednu priliku propustio je Bjelić, a nakon toga nizale su se šanse koje fudbaleri FAP-a nisu uspeli da iskoriste do sjajne šanse pred kraj prvog poluvremena kada je najspretniji bio Nikačević i loptu poslao u mrežu protivnika.

Nakon toga su se Kamiondžije povukle što je Jedinstvo uspelo da kazni u poslednjem minutu prvog poluvremena kada su izjednačili razultat na 1-1 i otišli na odmor sa povoljnim rezultatom.

Od pocetka drugog poluvremena FAP je krenuo u napad. Ubljani su odolevali sve do 91. minuta kada su skrivili penal nad Nikačevićem, koji se Radović uspeo da pretvori u gol za pobedu FAP-a i opstanak u ligi.

Priboj Online

FOTO GALERIJA

One response to “Pobeda za opstanak u ligi. FAP-Jedinstvo Ub 2-1 (FOTO i VIDEO)

1. Bravo za pobedu i opstanak u ligi! Priboj je fudbalski grad sto smo i juce videli. Sjajan ambijent za utakmicu trece lige. Od sledece sezone liga ce biti dosta jaca. Momci su zasluzili da svaku utakmicu imaju ovakvu ili bar slicnu atmosferu na tribinama!