Kamiondžije zaustavljene u polufinalu

Fudbaleri Poleta iz Ljubića izborili su plasman u polufinale Kupa regiona Zapadne Srbije pošto su danas u Priboju savladali ekipu FAP-a rezultatom 1:0.

Prvu priliku pred golom domaćina Polet je uspeo da realizuje i već u 12. minutu pogotkom Pantovića dolazi do rezultatske prednosti. Golu najisturenijeg napadača „Grebića“ prethodila je odlična asistencija Dušana Đorđevića. Oslobodili su se domaćini početnog pritiska Poleta, uspostavili terensku ravnotežu, ali su jedinu priliku za izjednačenje propustili u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je Oparnica iz izgledne pozicije šutirao pored gola.

Nastavak susreta protekao je u nervoznoj igri sa puno grešaka i prevelikom željom domaćina da inicijativu kruniše pogotkom za izjednačenje. Odbrana Poleta uspešno je intervenisala u svakoj kritičnoj situaciji u svom šesnaestercu i nije dozvolila napadačima domaćih da savladaju sigurnog Bojana Čabarkapu.