BLED VIKEND PRIBOJSKOG SPORTA

Fudbaleri Fapa više od 6 meseci ne znaju za pobedu u Srpskoj ligi grupa Zapad, ni u 17. kolu tim iz Priboja nijefk fap uspeo taj post da prekine, ovoga puta bod sa stadiona pokraj Lima odnela je ekipa Jedinstvo Putevi iz Užica.

Meč je završen 1:1(0:0). Poveli su gosti u 55. minuti posle kontre strelac je bio Đukić, bod domaćinu doneo je Nikačević u 75. minuti udarcem glavom. Tako su kamiondžije ostale na deobi poslednjeg mesta zajedno sa ekipom Zvižda koja je poražena u Kraljevu od Sloge sa 1:0.

Obe ekipe posle ovog kola imaju po 14 bodova, u nastavku ih zajedno sa Jedinstvom iz Uba i Poletom iz Ljubića očekuje grčevita borba za opstanak. U sledećem kolu Fap gostuje ekipi Sloge iz Požege.

Košarkaši Priboja doživeli su poraz u Novom Pazaru od istoimene ekipe. Bledo izdanje naših košarkaša koji sukk priboj uspeli samo poslednji period igre da završe sa pozitivnim skorom u odnosu na domaćina. Ceo meč Novi Pazar je kontrolisao utakmicu i samo povećavao svoju prednost. Ovim porazom košarkaši su se definitivno oprostili od prelaska u viši rang takmičenja, trenutno su treći na tabeli sa skorom 16 pobeda i 6 poraza.

KK Novi Pazar Novi Pazar 92 24 28 26 14
KK Priboj Priboj 84 21 17 22 24

Rukometaši se nisu ni preznojili za 14. pobedu u sezoni. Napredak iz Kruševca se nije pojavio na parketu dvorane u Priboju i meč je registovan službenim rezultatom 10:0 za RK Priboj. Naši rukometaši suvereno drže prvu poziciju na tabeli i hitrim koracima grabe ka višem rangu takmičenja. U sledećem kolu rukometaši dočekuju ekipu Trepče.

Odbojkašice su ovog vikenda gostovale u komsiluku, u Novoj Varoši. Pionirska selekcija je doživela poraz OK Zlatar – ŽOK Priboj 3:1 (25-13; 25-27; 25-16; 25-23). Seniorke su takođe doživele još ubedljiviji poraz OK Zlatar – ŽOK Priboj 3:0 (25 -14; 25-21; 31-29). Pribojke su trenutno 4. na tabeli iza trećeplasiranih Varošanki, dok je Sjenica na drugom mestu, a ubedljivo prve su komšinke iz Prijepolja.