Javor savladao FAP pogotkom iz penala

Priboj – Danas je u prijateljskom susretu kombinovani tim Javor Matis A na svom terenu savladao srpskoligaša iz Priboja rezultatom 1: 0.

Obe ekipe igrale su borbeno i dinamično, a kamiondžije su prve stigle do dobre prilike u 17. minutu, kada je Vilaret šutirao preko gola. Domaćini su uzvratili preko Bjelanovića i Adjurua par minuta kasnije. Na drugoj strani Salkanović i Milošević nisu bili precizni iz izglednih situacija.

Posle igranja rukom Avramovića u svom šesnaestercu, Ajduru je bio precizan sa bele tačke. To je bio konačan rezultat ove prijateljske utakmice.

Srpskoligaš iz Priboja će u subotu igrati kontrolni meč u Prijepolju protiv fudbalera Polimlja.

Sudija: Borisavljević (Ivanjica)

Javor Matis: Glintić, Amanović, Bjelanović, Kolaković, Švonja, Stojaković, Dmitrić, Ađuru, Obimna, Živković, Zečević.
Igrali su još: Maričić, Ivanović, Jekić, Ratković, Živanović, Mitrović.

FAP Priboj: Pjevac, Tasić, Đonović, Šalipur, Radović, Minić, Bahtović, Bjelić, Milošević, Vilaret, Salkanović.
Igrali su još: Ivanović, Avramović, Ćirković, Kovačević, Kojadinović.